29 Kasım 2016 Salı 22:38
Hayat Şarkısı 33.bölüm fragmanı çıktı mı 6 Kasım Salı Kanal D

Kanal D ekranlarının en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Hayat Şarkısı dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi son olarak 32bölüm ile 29 Kasım Salı akşamı sevenlerinin karşısında oldu. Dizi ile ilgili merak edilenler sizlerle..

 

Başrollerinde Burcu Biricik, Ahmet Mümtaz Taylan, Birkan Sokullu gibi isimlerin yer aldığı ve geçtiğimiz sezondan bu yana sevenlerinin karşısında olmaya devam eden Hayat Şarkısı dizisi ile ilgili bilgileri aktarmaya devam ediyoruz.

29 Kasım Salı akşamı sevenlerinin karşısında olan Hayat Şarkısı dizisinde bu hafta yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

Son bölüm özeti:

Dizinin son bölümünde Hülya Bahar’ı yıllardır kendisinden saklayan ablası ile hesabını çok ağır bir şekilde yapar. Ablası ile tüm bağlarını kopartan Hülya onu hiç affetmeyecektir.

Filiz ise hastanede yaşam mücadelesi vermeye devam eder. Süheyla ile Hatice de vicdan azabını içinde kıvranmaktadır. Filiz’den boşanmak istediğini belirten kağıdı da kendisini kaçıran adamların zoru ile imzalayan Cem ise bir yolunu bulur ve kaçar.

Melek kardeşinin karşısına ise bu sefer eskisinden çok daha fazla farklı bir çıkmak için kendisine söz vermiştir.

Hülya ve Melek iki kardeş.. Çocukluklarından bu yana oldukça zor bir yaşam süren Hülya Melek’in hikayesi her Salı akşamı saat 20.00’de Kanal D ekranlarında!

Son Güncelleme: 29.11.2016 14:47
Yorumlar

Google+'da Paylaş