10 Ocak 2017 Salı 10:23
Hayat Bazen Tatlıdır Yıldız Asyalı kimdir kaç yaşında?
 Pazar akşamlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde heyecan devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha katıldı. Yıldız Asyalı ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Başrollerinde Birce Akalay, Ufuk Özkan, Kanbolat Görkem Arslan, Lale Başar, Esin Gündoğdu, Gamze Topuz, Sevda Erginci, Anıl Tetik, Mustafa Mert Koç gibi isimlerin yer aldığı ve her Pazar akşam reytinglerde üst sıralarda yer alan Hayat Bazen Tatlıdır dizisinin oyuncu kadrosuna Yıldız Asyalı dahil oldu.

Eyvah Babam, Hayat Bilgisi, Galip Derviş gibi dizilerde rol alan Yıldız Asyalı’nın hayatından bilgiler;

Yıldız Asyalı kimdir?

Yıldız Asyalı 17 Eylül 1980 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Dizi oyuncusu olan ve başak burcu olan Yıldız Asyalı 37 yaşındadır. 2003-2006 yılları arasında Show Tv ekranlarında yayınlanan Hayat Bilgisi dizisinde Rüya rolü ile yıldızı parlayan Yıldız Asyalı İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Keman bölümünde öğrenim görmüştür.

2005 yılında Kanal D Çocuk Kulübünü sunan ve televizyon hayatına merhaba diyen Yıldız Asyalı 1998 yılında Eyvah Kızım Büyüdü dizisinde rol almıştır.

2016 yılında Benim Hikayem filminde rol alan ünlü oyuncu Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde rol alacak.

Son Güncelleme: 10.01.2017 10:24
Yorumlar

Google+'da Paylaş