11 Aralık 2016 Pazar 20:30
Hayat Bazen Tatlıdır neden yayınlanmadı 11 Aralık Pazar yeni bölüm niçin yok
 Star Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Hayat Bazen Tatlıdır dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizinin bu haftaki bölümü ekranlarda olmadı. İşte haberin detayları..

 

Usta oyuncu kadrosu ve senaryosu ile Pazar akşamlarına damga vuran ve her bölümü ekranlara damga vuran Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde heyecan devam ediyor. Dizinin başrollerinde ise Ufuk Özkan, Kanbolat Görkem Arslan, Birce Akalay gibi isimler yer alıyor.

11 Aralık Pazar akşamı yeni bölümü ile sevenlerinin karşısında olması beklenen Hayat Bazen Tatlıdır dizisi yayınlanmadı.

Hayat Bazen Tatlıdır neden yayınlanmadı?

11 Aralık Pazar günü 9.bölüm ile yayınlanmayan Hayat Bazen Tatlıdır dizisi 10 Aralık Cumartesi günü İstanbul Beşiktaş’ta meydana gelen patlamadan dolayı yayınlanmadı. Vodafone Arena ve Maçka Parkı’nda gerçekleşen 2 patlama sonucunda 38 şehit vermiştik. Ülkemizi kahreden bu patlamadan dolayı dizinin yeni bölümünün yayınlanmaması kararı alındı.

Önümüzdeki hafta 18 Aralık Pazar akşamı 9.bölüm ile yayınlanacak olan Hayat Bazen Tatlıdır dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Son Güncelleme: 12.12.2016 14:02
Yorumlar

Google+'da Paylaş