04 Aralık 2016 Pazar 21:06
Hayat Bazen Tatlıdır Melis Sezen Asya kimdir kaç yaşında
 Star TV ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Hayat Bazen Tatlıdır dizisi ile ilgili merak edilenleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizide Asya karakterini canlandıran Melis Sezen ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Pazar akşamlarının reyting rekorları kıran dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde heyecan devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosu da en az senaryosu kadar ilgi gördü.

Birce Akalay, Ufuk Özkan, Kanbolat Görkem Arslan gibi isimlerin yer aldığı dizide Asya karakterini canlandıran Melis Sezen hakkında merak edilenleri sizler için yanıtladık.

Melis Sezen kimdir?

Dizinin genç isimlerinden olan Melis Sezen 1993 yılında dünyaya gelmiştir. Selimpaşa Atatürk Anadolu Lisesi mezunu olan Melis Sezen Koç Üniversitesi Medya ve Görsel Sanatlar Bölümünü ise 2014 yılında kazandı.

İstanbul’da hayatına devam eden Melis Sezen koyu bir Galatasaray taraftarıdır. Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde Hayat Öğretmen’in öğrencisi Asya karakterini canlandıran Melis Sezen’in yakaladığı çıkış ile önümüzdeki yıllarda gelecek vaad eden bir isim olacağı ön görülüyor.

Son Güncelleme: 04.12.2016 21:43
Yorumlar

Google+'da Paylaş