27 Kasım 2016 Pazar 19:06
Hayat Bazen Tatlıdır hangi kanalda yayınlanıyor
 Son dönemlerin en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Hayat Bazen Tatlıdır dizisi ile ilgili en çok sorulan soruları yanıtlamaya devam ediyoruz. Hayat Bazen Tatlıdır hangi kanalda sorusu ile ilgili cevap ve haberin detayları sizlerle..

 

Başrollerinde Ufuk Özkan, Kanbolat Görkem Arslan, Birce Akalay gibi isimlerin yer aldığı ve son haftaların reytinglerde çıkış yapan dizilerinden olan Hayat Bazen Tatlıdır dizisi son olarak 27 Kasım Pazar akşamı yayınlanan yeni bölümü ile seyircinin karşısına çıkıyor. Dizinin hangi kanalda yayınlandığı ile ilgili de haberi sizler için derledik.

Pazar akşamlarına renk katan yeni sezon dizisi Hayat Bazen Tatlıdır Star Tv ekranlarında yayınlanıyor. Dizi her Pazar akşamı saat 20.00’de Star Tv’de!

Dizinin son bölümünde Hayat ile Cerrah arasında yaşanan gelişmeler tüm takipçileri ekran başına kilitledi. Hayat’ın Cerrah ile görüşmeme kararı almasının ardından Zeynep ve Gözde ise Cerrah ile Hayat’ı yeniden bir araya getirmek için çabalamaya devam ederler.

Liseler arası şarkı yarışmasında ise Şerif’in planları vardır. Önceden seçtiği öğrenciler ile yarışmayı kazanırsa ödülü kendisine verilmesi için anlaşır.

Hayat Öğretmen ise Zeynep’in sesinin güzel olduğunun ve Onur ile düet yapmasını tavsiye eder. Zeynep ile Onur arasındaki yakınlaşma ise gün geçtikçe artmaktadır.

Dizinin yeni bölüm fragmanı ile ilgili merak ettiklerinizi de sitemizde bulabilirsinizz

Son Güncelleme: 27.11.2016 19:06
Yorumlar

Google+'da Paylaş