27 Kasım 2016 Pazar 22:12
Hayat Bazen Tatlıdır 9.bölüm fragmanı yayınlanıyor 4 Aralık Pazar Star Tv
 Star Tv’nin en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde heyecan devam ediyor. Son olarak 27 Kasım Pazar akşamı ekranlarda olan dizi ile ilgili merak edilenler sizlerle!

 

Yeni sezonun en iddialı dizilerinden bir tanesi de Hayat Bazen Tatlıdır oldu.. Ufuk Özkan, Birce Akalay, Kanbolat Görkem Arslan gibi isimlerin yer aldığı Hayat Bazen Tatlıdır dizisi her hafta Pazar akşamı sevenlerinin karşısında oluyor.

Özel okuldan kardeşi Gözde ile birlikte Gedikpaşa Lisesi’ne tayini ile birlikte başlayan macera bu hafta da reytinglerde üst sıralarda yer aldı. İşte son bölümde yaşanan gelişmeler şu şekilde;

Son bölüm özeti:

Hayat Cerrah ile birlikte bir daha görüşmeme kararı alır. Cerrah ise bu kararın ardından oldukça üzülür. Öte yandan Hayat’ın kafası karışıktır. Zeynep ve Gözde ise Cerrah ve Hayat’ı yeniden bir araya getirmek için harekete geçerler!

Zafer hoca ise Burak’ı takıma çağırır. İyi bir kulübe transfer olması için Burak’ın önünde çok önemli bir fırsat çıkar. Liseler arası şarkı yarışmasında ise Şerif’in planları vardır.

Hayat Zeynep’in sesinin güzelliğini fark etmesinin ardından Onur ile birlikte düet yapmalarını önerir. Zeynep ve Onur ise yakınlaşmaya devam ederler. Koray ise Burak ile Gözde için savaşmaya devam ederken Burakların evine gider.

Koray’ın kardeşine zarar vermesinden korkan Burak Koray’ı sert bir dille uyarır.  Hayat Bazen Tatlıdır dizisi her Pazar akşamı saat 20.00’de Star Tv’de!

Son Güncelleme: 26.11.2016 16:10
Yorumlar

Google+'da Paylaş