29 Ocak 2017 Pazar 23:06
Hayat Bazen Tatlıdır 15.bölüm fragmanı çıktı mı son bölüm özeti 5 Şubat 2017 Pazar
 Star Tv ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Hayat Bazen Tatlıdır dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyor. Bu hafta 14.bölüm ile yayınlanan dizi ile ilgili gelişmeler şu şekilde..

 

Pazar akşamlarına damga vuran ve her bölümü merakla takip edilen Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde heyecan devam ediyor. Başrollerinde Ufuk Özkan, Birce Akalay, Kanbolat Görkem Arslan gibi isimlerin yer aldığı Hayat Bazen Tatlıdır dizisi bu hafta da sevenlerini ekran başına kilitledi.

14.bölüm ile yayınlanan Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde bu hafta yaşanan gelişmeler ise şu şekilde;

SON BÖLÜM ÖZETİ:

Koray, Sevda, Burak ve Gözde Kartepe’de kaybolurlar. Hayat ve Cerrah ise otelden ayrılmak üzere dağda kaybolan gençlerin kardeşleri olduğunu anlarlar ve adeta şok olurlar. Hayat endişe ve sinir içerisinde Gözde’yi aramaya çıkar.

Cerrah ise Hayat’ı bu yolda yalnız bırakmaz. Koray ve Burak ise kızlardan ayrılıp yardım çağırmak üzere yola çıkarlar. Uzun süre Sevda ve Gözde haber gelmeyince Burak ve Koray’ı aramaya başlamışlardır. Gençler zor durumdadırlar.

Sonunda bir kulübeye sığınan ve bir araya gelen dörtlü arasında her zamankinden farklı olarak bir işbirliği yaşanmaya başlamıştır.

 

Hayat Bazen Tatlıdır dizisi yeni bölüm fragmanı çıkmadı. Star tv resmi sayfasının hemen ardından gelişmeleri aktaracağız. Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 29.01.2017 16:06
Yorumlar

Google+'da Paylaş