22 Ocak 2017 Pazar 13:34
Hayat Bazen Tatlıdır 14.bölüm fragmanı çıktı mı  29 ocak Pazar Star Tv

Pazar akşamlarının en çok takip edilen yapımlarından olan Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde heyecan devam ediyor. Sevilen dizi bu hafta 13.bölüm ile 22 ocak Pazar akşamı Star Tv ekranlarında oldu. İşte Hayat Bazen Tatlıdır ile ilgili ayrıntılar!

Başrollerinde Birce Akalay, Kanbolat Görkem Arslan, Ufuk Özkan gibi isimlerin yer aldığı ve her Pazar akşamı ekranlarda olmaya devam eden Hayat Bazen Tatlıdır dizisi ile ilgili bilgileri aktarmaya devam ediyoruz.

22 ocak Pazar akşamı yine reytinglerde üst sıralarda yer alan bir bölümle sevenlerinin karşısında olan diziden gelişmeler şu şekilde;

SON BÖLÜM ÖZETİ:

Hayat, Cahit’in intikamının karşısında yıkılır ve bir anda Cerrah’ı yanında bulur. Cerrah, Hayat’ın haberi olmadan Cahit ile hesaplaşma içerisine girecektir. Loçko ve diğerleri ise kopya olayında ispiyonlandıkları için yakalandıkları sonucuna varırlar.

Şimdi hedefleri ise onları kimin ispiyonladığı sonucuna varmak olacaktır. Bunun için planlı olarak Loçko Asya’ya Emoji de Tarhan’a yaklaşır. Bu arada Şerif ise kopya krizini hemen fırsata çevirmek ister ve Birtanem’i okul dışında etüt dersi vermeye ikna eder.

Etüt dışında öğrencilerden gizli olarak para alacaktır. Ücret almadan ders vermeyi kabul eden Birtanem ise bizikiler sayesinde Şerif’in asıl niyetini öğrenir ve işler karışır!

Hayat Bazen Tatlıdır dizisi yeni bölüm fragmanı çıkmadı. Star tv resmi sayfasının hemen ardından gelişmeleri aktaracağız. Detaylar için tıklayınız.

Yorumlar

Google+'da Paylaş