08 Ocak 2017 Pazar 22:21
Hayat Bazen Tatlıdır 12.bölüm fragmanı çıktı mı son bölüm özeti 15 Ocak  2017 Pazar Star Tv
 Star Tv ekranlarına damga vurmaya devam eden ve her bölümü Pazar akşamları reytinglerde üst sıralarda yer alan Hayat Bazen Tatlıdır dizisi 11.bölüm ile ekranlarda oldu. Dizi ile ilgili ayrıntılar sizlerle!

 

Başrollerinde Birce Akalay, Kanbolat Görkem Arslan, Ufuk Özkan, Aıl Tetik gibi isimlerin yer aldığı ve her bölümü ekranlara damga vurmaya devam eden Hayat Bazen Tatlıdır dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz.

Geçtiğimiz hafta yeni yıl haftası nedeniyle sevenlerinin karşısında olmayan dizi verilen aranın ardından tekrardan yayınlandı. İşte bu hafta yayınlanan bölümden gelişmeler;

Son bölüm özeti:

Koray’ın bıçaklanmasının ardından herkes şok olur. Hayat Hoca’yı kurtarmak için kendini feda eden Koray çoğunluğun takdirini kazanmıştır. Gözde de Koray’ın bir an önce iyileşmesi için dua edip üzüldükçe Burak da Koray’ı kıskanmaya başlar.

Sevda, Koray’ın evinde Gözde ile karşı karşıya gelir. Koray ise Gözde’ye Sevda ve Burak’ın öpüşürken görüntülenen fotoğrafını gösterir. Hayat ise bu bıçaklı saldırının Cahit tarafından yapıldığından şüphelenir ve polise şikayette bulunur.

Cahit ise bu şikayetin ardından serbest bırakılır. Koray ve Burak okul başkanlığı seçimlerinde aday olurlar ve çekişme yaşanır. Başkanlık seçimlerini kaybeden Gözde’den vazgeçecektir. Sevda ise Cahit’e hesap sormaya giden Koray’ın peşinden gider.

 

Hayat Bazen Tatlıdır dizisi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Star Tv resmi sayfasının ardından gelişmeleri aktaracağız. Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 08.01.2017 13:02
Yorumlar

Google+'da Paylaş