25 Aralık 2016 Pazar 15:29
Hayat Bazen Tatlıdır 11.bölüm fragmanı çıktı  son bölüm özeti Star Tv
 Star Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü ile reytinglerde üst sıralarda yer alan Hayat Bazen Tatlıdır dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizi bu hafta 10.bölüm ile sevenlerinin karşısında oldu. İşte detaylar..

 

Başrollerinde Anıl Tetik, Birce Akalay, Ufuk Özkan, Kanbolat Görkem Arslan gibi isimlerin başrollerinde yer aldığı Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde heyecan devam ediyor. Hayat öğretmen ve kardeşi Gözde’nin okul değiştirmesi ile birlikte başlayan macerada 10.bölümü geride bıraktık.

25 Aralık Pazar akşamı ekranlarda olan Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde bu hafta yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

Son bölüm özeti:

Dizinin bu haftaki bölümünde Cerrah tutuklanır. Hayat ise Zeynep’in evine gider ve zorla evlendirileceği gerçeği ile karşı karşıya kalır. Hayat ve öğrencileri ise Zeynep’i evden  kaçırma kararı alır ve kaçırırlar. Sevda ise babasının annesini aldattığını öğrenir!

Asya ise Koray’ın Amerika’ya gitmekten vazgeçmesi ile birlikte harekete geçer. Koray’ı elde etmek için harekete geçen Asya gecenin ilerleyen saatlerinde karşısında Sevda’yı görür ve adeta şok olur!

Birtanem ise Şerif’in annesi ile tanışmak isteyince Şerif panikler. Annesi ise Birtanem Hanım’ı istemeyecek diye korkuya kapılan Şerif bu sorunu Nadir’in anneannesiyle çözer.

Gözde’yi Burak’tan uzaklaştırmak isteyen Sevda ve Koray ise gizlice bir plan yaparlar.

 

Hayat Bazen Tatlıdır dizisi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yeni bölüm fragmanı Star Tv resmi sayfasının ardından sitemizde olacaktır. Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 25.12.2016 16:07
Yorumlar

Google+'da Paylaş