18 Aralık 2016 Pazar 22:23
Hayat Bazen Tatlıdır 10.bölüm fragmanı çıktı mı 25Aralık Pazar Star tv
 Star Tv ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan  ve her bölümü merakla takip edilen Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde heyecan sürüyor. Yine birbirinden önemli gelişmelerin yaşandı Hayat Bazen Tatlıdır 9.bölüm ile sevenlerinin karşısında oldu. İşte detaylar..

 

Pazar akşamlarının yeni reyting kurdu olarak Star Tv’de yayınlanmaya devam eden başrollerinde ise Birce Akalay, Ufuk Özkan, Kanbolat Görkem Arslan, Anıl Tetik gibi isimlerin yer aldığı Hayat Bazen Tatlıdır dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz.

18 Aralık Pazar günü 9.bölüm ile sevenlerinin karşısında olan Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde bu hafta yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

Son bölüm özeti:

Koray ve Sevda, Burak ve Gözde’yi aynı evde görünce adeta deliye dönerler. Burak Sevda’ya evden atıldıkları için Hayat Hoca’nın onları yanına aldığını söylese de Sevda adeta kahrolur. Koray ise Gözde ile ilgili yaşadığı bu şokun üstüne başka bir şok daha yaşar.

Cerrah Koray’ı Amerika’ya göndermek ister. Şerif ise Koray’ın Amerika’daki İngilizce eğitimi için gideceğini sanır ve okulda yeni düzenlemeler yapar. Koray’ın abisinin sözünü dinlemeye niyeti yoktur ve Türkiye’de kalmak ister.

Cerrah’ın Amerika kararından vazgeçiremeyeceğini anlayınca da Koray’ın aklına bir plan gelir.

 

Hayat Bazen Tatlıdır dizisi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Star Tv resmi sayfası ile birlikte 10.bölüm fragmanını sitemizde bulabilirsiniz. Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 11.12.2016 13:12
Yorumlar

Google+'da Paylaş