24 Ocak 2017 Salı 12:52
Hande Soral Kimdir?Hande Soral Kimle Nişanlandı?

HANDE SORAL KİMDİR?

Güzeller güzeli , ekranların sevgilisi, yetenekli oyuncu, kendi gibi başarılı bir oyuncu olan meslektaşı İsmail Demirci ile Nişanlandı. Hande Soral oyuncu sevgilisi İsmail Demirci ile aile arasında küçük bir tören ile nişanlandı. . İçerde dizisinde 'Melek' karakteriyle tanınan Bensu Soral, ablasının nişan sevincini  yaşadı. Son zamanlarda yıldızı parlayan kardeş Bensu Soral, ablası ile çekindiği fotoğrafları sosyal medyadan paylaştı.

HANDE  SORAL KİMDİR?

2 Şubat 1987 yılında Bursa ‘da dünyaya gelen güzeller güzeli oyuncu ,1.60 boyundadır. Eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nde tamamlayan yetenekli oyuncu, 2008 yılında Komedi Dükkanı adlı programda konul oyuncu oldu ve televizyon izleyicisi ile buluştu.

2008- 2011 yılları arasında  Küçük Kadınlar dizisinde dikkatleri üzerine çeken oyuncunun yıldızı daha da parladı. Gecekondu adlı bir televizyon programı yapan güzeller güzeli oyuncu, Bir Günah Gibi, Alev Alev, Fatih, Çalıkuşu projelerinde de rol aldı. Son olarak SHOW TV yapımı olan “Yılanların Öcü” ile oyunculuk kariyerine devam eden güzel oyuncu, İlk filmi “Birleşen Gönüller” ile sinemaseverlerle buluştu.

Yorumlar

Google+'da Paylaş