22 Kasım 2016 Salı 22:09
Gülümse Yeter nerede çekiliyor seti hangi şehirde
 Show Tv ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Gülümse Yeter dizisinde heyecan devam ediyor. Gülümse Yeter dizisi nerede çekiliyor sorusunun cevabı ve haberin detayları sizlerle..

 

Salı akşamlarının en çok takip edilen dizileri arasında yer alan başrollerinde ise Erdal Özyağcılar, Erkan Sever, Yılmaz Kunt, Aslı Bekiroğlu gibi isimlerin yer aldığı Gülümse Yeter dizisi yaz döneminden bu yana beğeni ile takip ediliyor.

Yeni bölümleriyle sevenlerini ekran başına kilitleyen Gülümse Yeter dizisinin nerede çekildiği ile ilgili bilgiler sizler için yanıtladık.

Gülümse Yeter nerede çekiliyor?

Gülümse Yeter dizisinin çekimleri ege bölgesinin incisi İzmir’in Karşıyaka ilçesinde gerçekleşiyor. Bazı sahneler için İstanbul’un da kullanıldığı Gülümse Yeter dizisinde bu hafta yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

Son bölüm özeti:

Hasan efendini evi terk etmesi ile birlikte iki aile bir araya gelir ve onu aramaya başlarlar. Ayhan ve Ahmet ise panik halinde yangın yerine çevirirler ve sokak sokak Hasan Efendi’yi aramaya başlarlar.

Hasan Efendi’yi arayan Sarp ve Yasemin ise birbirleriyle yüzleşmek zorunda kalırlar. Sarp ise ne yaparsa yapsın aşkını Yasemin’e inandıramaz. Gülümse Yeter dizisinde bu hafta Sarp ve Yasemin’in aldığı evlilik kararı haftaya damgasını vurdu.

Gülümse Yeter dizisi her Salı akşamı saat 20.00’de Show Tv’de!

Son Güncelleme: 22.11.2016 22:09
Yorumlar

Google+'da Paylaş