03 Ocak 2017 Salı 20:11
Gülümse Yeter dizisi bitiyor mu ne zaman final yapacak belli oldu!

Show tv ekranlarının yeni sezon dizileri arasında yer alan ve her Salı akşamı sevenlerinin karşısında olmaya devam eden Gülümse Yeter dizisi ile ilgili son günlerde en çok sorulan sorular arasında yer alan bitiyor mu sorusunun cevabı belli oldu! İşte detaylar..

 

Salı akşamları ekranlarda olmaya devam eden ve her bölümü merakla takip edilen Gülümse Yeter dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Oyuncu kadrosunda Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Yılmaz Kunt, Sermet Yeşil, Erkan Sever, Seray Kaya, Evrim Doğan, Uğur Kurul, Aslı Altaylar ve Pamir Pekinltaylar ve Pamir Pekin gibi isimlerin yer aldığı Gülümse Yeter dizisinden sevenlerine kötü haber geldi.

İlk olarak Gülümse Yeter dizisinden 26.bölüm ile final yapılacağı haberi gelmişti ancak yaşanan son gelişmelere göre Gülümse Yeter dizisinin final tarihi öne çekildi.

Kore dizisi Smile You’dan uyarlanan ve keyifli senaryosu ile seyredenlere tebessüm ettiren Gülümse Yeter dizisi 24.bölüm ile final yapacak ve ekranlarda veda edecek.

Reytinglerde istenilenleri bir türlü veremeyen Gülümse Yeter dizisinin başka bir kanalda yayınlanması ise beklenmiyor.

Son Güncelleme: 03.01.2017 20:59
Yorumlar

Google+'da Paylaş