27 Kasım 2016 Pazar 21:32
Gedikpaşa Anadolu Lisesi nerede İstanbulun Neresi Hayat Bazen Tatlıdır dizisi çekilen yer ?
 Star Tv’nin son dönemlerde en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Hayat Bazen Tatlıdır ile ilgili merak edilenleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizinin çekimlerinin devam ettiği okul ola Gedikpaşa Lisesi’nin nerede olduğu ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Pazar akşamlarının parlayan yıldızları arasında yer alan Hayat Bazen Tatlıdır dizisi yoluna dolu dizgin devam ediyor. Bizler de dizi ile alakalı kafalarda oluşan soru işaretlerini gidermeye devam ediyoruz. Dizinin başrollerinde Geniş Aile, Zengin Kız Fakir Oğlan, Aile İşi gibi dizilerde yer alan Ufuk Özkan, Poyraz Karayel dizisinde Sefer karakteri ile tanıdığımız Kanbolat Görkem Arslan, Birce Akalay, Survivor yarışmasında yer alan Anıl Tetik gibi isimler yer alıyor.

Özel okuldan Gedikpaşa Lisesi’ne tayinini alan Hayat öğretmen ve kardeşi Gözde’nin hikayesini ele alan Hayat Bazen Tatlıdır dizisi her Pazar akşamı saat 20.00’de Star Tv’de sevenleriyle buluşuyor.

Gani Müjde’nin senaryosunu yazdığı Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde geçen Gedikpaşa Lisesi’nin nerede olduğu sorusu da en çok merak edilenler arasında.

Hayat Bazen Tatlıdır dizisinin çekimleri Cağaloğlu Lisesi’nde yapılıyor. Okul başlamadan ilk 6 bölümü çekilen Hayat Bazen Tatlıdır dizisi için Cağaloğlu Lisesi boşaltılmıştı. Dizi ile ilgili soruları yerel haber ayrıcalığı ile bulabilirsiniz.

Son Güncelleme: 27.11.2016 21:32
Yorumlar

Google+'da Paylaş