16 Şubat 2017 Perşembe 11:20
Gardırop Savaşları Kim Elendi 17 Şubat 2017 Günün Konsepti Ne Oldu?

17 Şubat Gardırop Savaşları Kim Elendi? Gardırop Savaşları son bölüm 17 şubat elenen kim oldu? Hafa içi Hergün saat 14.15'ten itibaren Fox Tv'den yayınlanan Gardırop Savaşları programında son bölümde elenen yarışmacı Emine Oldu ve programa veda etti.

Gardırop savaşlarında 17 Şubat 2017 Cuma haftanın finalinde elenen belli oldu. Elenen yarışmacı Emine oldu. Emine bir haftalık süreçte en düşük puanları alarak bu hafta Gardırop Savaşlarında elenen yarışmacı oldu. Her hafta bir kişinin elendiği Gardırop Savaşlarında Emine'nin elenmesi sonucu büyük üzüntü yaşarken Seren ise içten içe çok mutlu oldu. Seren ve  Emine  geçtiğimiz hafta tartışmış vebu tartışma Jüri'ye kadar da yansımıştı.

Emine'nin elenmesi sonucu Seren ve Didem büyük mutluluk yaşarken Gizem ve Alina ise çekimser kaldılar. Emine programdan ayrılarken gözyaşlarına boğuldu. Gardırop Savaşları 17 Şubat 2017 son bölüm konseptine uygun kombin oluşturan yarışmacılar jürinen verdiği puanları merakla beklediler. Jürinin Cuma günü haftanın finalinde yaptığı puanlamalar sonucunda Emine iki haftalık Gardırop Savaşları macerasına veda etmiş oldu.

GARDIROP SAVAŞLARI PROGRAMININ KONSEPTİ

Gardırop Savaşları programında yarışmacılar hafta başı olan Pazartesi gününden Cuma gününe kadar hergün kombinlerini oluşturuyorlar. Günün belirlenen konseptine uygun olarak oluşturulan Kombinler ile jürinin karşısında puanlama sonucunu öğreniyorlar. Hafta içi puanlaması her jüri için 5'er Puan üzerinden oluyor. Haftanın final günü Cuma günü yapılıyor. Cuma günü puanlaması ise her jüri için 10'ar puan üzerinden yapılıyor. Böylece hafta boyunca kötü puan alan yarışmacının elenmekten kurtulmak için son bir şansı daha oluyor.

GARDIROP SAVAŞLARI JÜRİSİ KİMLER?

Gardırop Savaşları  jüri koltuğunda Raşit Bağzıbağlı, Ayşe Brav ve Gül Gölge bulunuyor. Yarışmanın başından beri her bölümde jürilik yapan üç isim yaptıkları yorumlar ve önerdikleri tasarımlar ile Gardırop Savaşları programına renk katıyor. Jüri yarışmacılar ile ilgili gördüğü olumsuz bir durum karşısında gerekirse müdahale edebiliyor. Geçen Hafta Yağmur Jürinin karşısında programı terketmiş ve jürinin ortak kararı sonrasında Yağmur programdan diskalifiye edilmişti.

Hafta başından itibaren yarışmacıların aldıkları puanlar şöyle oluştu;

Gardırop Savaşları 15 şubat günün birincisi Didem ve Alina aldıkları 12'şer puanla oldular. Gizem 11 puanla ikinci olurken , Seren 9, Emine ise 7 puanla yine sonuncu oldu

Gardırop Savaşları 14 Şubat Günün Sonunda Gizem 7, Seren 5, Didem 4, Alina ve Emine ise 3 puan aldılar

Gardırop Savaşları 13 Şubat Yapılan Puanlama sonucunda Alina ve Gizem 10 puan aldı ve 13 Şubat Pazartesi gününün birincisi oldular. Didem Jüriden 9 Puan aldı ve 2. oldu. Emine ve Seren ise 5'er puanla sonuncu oldular.

Yapılan Puanlama sonucunda Haftanın Finali öncesinde Oluşan Puan Durumu şöyle Oldu;

Gizem: 28 Puan

Didem: 25 Puan

Seren: 9 Puan

Alina: 25 Puan

Emine: 15 Puan

Son Güncelleme: 22.03.2017 22:27
Yorumlar

Google+'da Paylaş