15 Şubat 2017 Çarşamba 16:02
Gardırop Savaşları 15 Şubat 2017 Kim Kazandı? Günün Konsepti Kazak ve Deri Etek Oldu?

Gardırop Savaşları 15 Şubat 2017 Fox Tv Son Bölümde Neler Oldu? 15 Şubat Gardırop Savaşlarını kim kazandı? Günün Birincisi kim oldu? Jürinin puanları sonucunda günün ve haftanın birincisinin belli olduğu Gardırop Savaşları son bölümünde Günün kazananı belli oldu...

15 ŞUBAT GÜNÜN KONSEPTİ NE OLDU?

15 Şubat Çarşamba Gardırop Savaşlarında kim birinci oldu sorusu yayınlanan son bölümü ile yanıtını buldu. Günün Konsepti Deri etek ve kazak oldu. Günün konseptine göre giyilen kıyaftler jürinin puanlamasına sunuldu. Yarışmacı kızlar deri etek giyip üzerine triko kazak ve ayakkabı ile kombin yaptılar. Çarşamba günü haftanın ortasında Jürinin puanları nasıl oldu merak ediliyor.

GARDIROP SAVAŞLARI 15 ŞUBAT KİM KAZANDI?

Gardırop savaşları Yarışmacılar kombinlerini oluşturup jürinin kimi birinci yapacağını beklemeye başladı. Jüri yaptıkları yorumlar ile yarışmacıların kıyafetlerini yorumladılar. Yaptıkları yorumlar ile bir yandan da gelecek bölümler için ipuçları verdiler. Bu hafta 17 Şubat 2017 Cuma günü yapılacak haftanın finalinde sıkıntı yaşamak istemeyen yarışmcılar yüksek puan almak için kombinlerini özenle seçtiler.

Gardırop Savaşları 15 şubat günün birincisi Didem ve Alina aldıkları 12'şer puanla oldular. Gizem 11 puanla ikinci olurken , Seren 9, Emine ise 7 puanla yine sonuncu oldu

Jüri özellikle bu hafta  genel olarak vasat giyinen Emine'yi uyardılar. Emine'nin bu hafta çarşamba gününe  kadar vasat puanlar aldığnı ve yarışmada kalmak  istiyorsa performansını arttırmasını söylediler. Emine'nin puanlarının düşük olduğu söylendi. Diğer yarışmacılarda jürіnіn vereceğі puanları ve yarumları dinledikten sonra yarına hazırlanmak için sahne den ayrıldılar.

Dün 14 Şubat Gardırop Savaşlarında Neler Yaşandı

Son Güncelleme: 16.02.2017 08:48
Yorumlar

Google+'da Paylaş