05 Şubat 2017 Pazar 17:00
Game Of Thrones yeni sezon ne zaman başlayacak 2017
 Dünyanın en çok reyting alan dizilerin başında gelen Game Of Thrones’tan merak ettiklerinizi sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. Uzun süredir yayınlanmayan ve hazırlıkları devam eden Game Of Thrones dizisi yeni sezon ne zaman başlayacak merak ediliyor. İşte detaylar..

 

Ülkemiz  Türkiye başta olmak üzere bir çok ülkede merakla takip edilen Türkçesi ile Taht Oyunları diğer ismi ile Game Of Thrones 6 sezonu geride bırakmış durumda. Hiç olmayacak denilen olayların olması ve ölmeyecek denilen karakterlerin ölmesi ile bilinen sürprizlerle dolu   Game Of Thrones dizisinden merak edilenleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz.

Game Of Thrones dizisi her sene genel olarak Nisan ve Mayıs aylarında sevenlerine merhaba diyor. Yine bu sene de geleneği bozmayacaklarını ve Nisan Mayıs aylarında ekranlarda olacağını tahmin ediyoruz.


MAISIE WILLIAMS’TAN İDDİALI AÇIKLAMA

Game Of Thrones dizisinin önemli isimlerinden olan ve Arya Stark karakterini canlandıran Maisie Williams’tan İngiliz basınına çarpıcı açıklamalar geldi.

Jon Snow’un ölümünden daha çarpıcı gelişmeler olacağını belirten Williams sevenlerini heyecanlandırdı.

GİZEM KARACA : HAYALİM GAME OF THRONES’TA OYNAMAK

Ülkemizin ünlü isimleri arasında yer alan ve bir çok yapımda rol alan Gizem Karaca da Game Of Thrones ile ilgili açıklamalarda bulundu. Hayalinin bir gün Game Of Thrones’ta oynamak olduğunu belirten Karaca seçmelere katılacağını belirtti.

Son Güncelleme: 05.02.2017 17:00
Yorumlar

Google+'da Paylaş