13 Aralık 2016 Salı 13:18
Fi Çi Pi Dizisi Oyuncuları Konusu Ne zaman Nerede Çekiliyor Nasıl İzlerim?
 Fi ci pi dizisi Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 13 bölüm olarak hazırlanan dizinin yayın tarihi Henüz belli olmasa da dijital platformda izleyici karşısına çıkacak herkes tarafından merak edilen Vikipedi dizisi oyuncu kadrosunda kimler var ?Dizinin konusu ve nerede çekildiği gibi soruların cevabını sizler için sayfamızda yanıtlamaya çalıştık.

Ay Yapım tarafından istenilen tipi dizisi dijital ortamda yayınlandı şimdilerde Star TV ile anlaşan dizi 13 bölüm olarak ekranlara gelecek dizinin yönetmenliğini Mert Baykal üstlenecek. Dİzide  iyi oyuncuları arasında bir zamanlar Medcezir dizisinde izlediğimiz Serenay Sarıkaya başrol oyuncusu olarak karşımıza çıkarken, kendisine eşlik eden diğer başrol oyuncusu ise Mehmet Günsur oldu. Fi ci pi dizisi 60 dakikalık olarak  izleyici karşısına çıkacak.

Uzun zamandır konuşulan ve Türkiye'nin ilk Özgün dijital dizi projesi olan Fi ci pi  başrol oyuncusu Serenay Sarıkaya oldu.Kendisini daha önce Medcezir dizisinde izlediğimiz başarılı oyuncu uzun zamandır televizyon ekranlarında görünmüyordu.2016 yılında Serenay Sarıkaya'nın televizyonda hangi dizide oynayacağı merakla beklenirken dijital platformda ekran karşısına çıkacak. Ve çok konuşulacak gibi gözüküyor.

Serenay Sarıkaya kimdir ?

1 Temmuz 1991 tarihinde Antalya'da dünyaya gelmiş olan oyuncumuz 2010 Miss Turkey güzellik yarışmasında ikinci olarak başarı elde etmiştir.Daha önce Adanalı dizisinde Sofia karakterini canlandırdı ardından Lale Devri ve Yer Gök Aşk dizisinde rol aldığı Medcezir dizisi ile kariyeri Adana Büyük adım atmayı başardı ve sergilediği performansı ile çok Konuşulanlar arasında yer aldı .

Son Güncelleme: 13.12.2016 13:24
Yorumlar

Google+'da Paylaş