22 Kasım 2016 Salı 19:03
Fahriye Evcen Esaretin Bedeli dizisinden ne kadar kazanacak?
Ülkemizin ünlü isimleri arasında yer alan ve uzun süredir herhangi bir dizide rol almayan Fahriye Evcen yakında Fox Tv erkanlarında başlayacak olan Esaretin Bedeli dizisinde rol alacak. Ünlü oyuncunun ne kadar kazanacağı da netlik kazandı. İşte detaylar..
 
Esaretin Bedeli dizisinin hazırlıkları devam ediyor. Başrollerinde Engin Akyürek, Sarp Levendoğlu gibi isimlerin yer alacağı Esaretin Bedeli dizisinin diğer oyuncularından bir tanesi de Fahriye Evcen olacak. Uzun süredir herhangi bir dizide rol almayan Evcen’in bu dizide ne kadar kazanacağı da belli oldu.

Çocukken kalp nakli yapılarak yaşatılan ve ağabeyleri karanlık işlere karışan bir kadını canlandıracak olan Evcen bölüm başına 40 bin TL kazanacak. Diğer meslektaşlarına göre daha az kazanacak olan Evcen herkesi şaşırttı.

Fahriye Evcen kimdir?
4 Haziran 1986 tarihinde Almanya’da dünyaya gelen Fahriye Evcen 30 yaşındadır. Dizi ve sinema oyuncusu olan Evcen’in babası Selanik göçmeni annesi ise Çerkezdir. 3 ablası olan Fahriye Evcen ilk olarak 2005 yılında Asla Unutma dizisinde rol almıştır.

2006 yılında başrollerinde Fatma Girik, Emre Altuğ gibi isimlerin yer aldığı Hasret dizisinde rol alan Fahriye Evcen asıl çıkışını ise Yaprak Dökümü dizisi ile gerçekleştirmiştir.
Boğaziçi Üniversitesi Tarih bölümüne devam eden Evcen Türkçe, İngilizce, Almanca ve İspanyolca bilmektedir. Fahriye Evcen kendisi gibi oyuncu olan Burak Özçivit ile olan ilişkisi de devam etmektedir.
 
Son Güncelleme: 22.11.2016 21:47
Yorumlar

Google+'da Paylaş