23 Kasım 2016 Çarşamba 16:12
Evleneceksen Gel Songül kimdir kaç yaşında
 Show Tv ekranlarının sevilen programları arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Evleneceksen Gel programı ile ilgili merak edilenleri aktarmaya devam ediyoruz. Programın gelin adaylarından olan Songül ile ilgili bilgiler sizlerle.

 

Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla birlikte sevenlerinin karşısına çıkan Evleneceksen Gel her bölümü Show Tv’de reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Hayırlı kısmet için buluna gelin ve damat adaylarından ön plana çıkan isimleri de sizler için yakından tanıyoruz.

Evleneceksen Gel programının öne çıkan isimlerinden bir tanesi de Songül oldu. Gelin adaylarından olan Songül Hanım 26 yaşındadır. Daha önce evlilik yaşayan ancak bu evliliği çok kısa süren Songül Hanım Konya’da ailesi ile birlikte yaşıyor.

Locadaki adaylar arasında Solmaz Hanım ile oldukça iyi anlaşan ve aralarından su sızmayan Songül Hanım’a Solmaz’ın eski talibi Nurullah kaynana lakabını takmıştı.

Renkli kişiliği ve tavırları ile bir çok Evleneceksen Gel takipçisinin de gönlünü kazanan Songül Hanım gerek kendine göre gerek ise ailesine göre uygun damat adaylarını bekliyor.

Son Güncelleme: 23.11.2016 16:42
Yorumlar

Google+'da Paylaş