23 Kasım 2016 Çarşamba 13:51
Evleneceksen Gel saat kaçta başlıyor
 Gündüz kuşağının ilgi ile takip edilen izdivaç programları arasında yer alan Evleneceksen Gel ile ilgili tüm merak edilenleri aktarmaya devam ediyoruz. Evleneceksen Gel saat kaçta başlıyor sorusunun cevabı ve yayın saati ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Hafta içi her gün ekranlarda olmaya devam eden sunumunu ise Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın üstlendiği Evleneceksen Gel yoluna başarılı bir şekilde devam ediyor. Yayınlandığı ilk günden bu yana bir çok çiftin dünya evine girmesinde büyük vesile olan Evleneceksen Gel programı bu sene itibariyle Star Tv’den Show Tv’ye geçiş yaptı.

Gündüz kuşağının sevilen programlarından olan Evleneceksen Gel programının saat kaçta başladığı da merak konusu oldu. Evleneceksen Gel programı yeni bölümleri ile 15.00’de Show Tv’de!

SOLMAZ – KAAN ÇİFTİ GÖRÜŞMESİ OLUMLU İLERLİYOR

Programın en renkli isimlerinden  bir tanesi de roman kızı Solmaz. Nurullah ile görüşmesi olumsuz geçen Solmaz gösterdiği dans performansları ile de Evleneceksen Gel programının bir numaralı isimlerinden bir tanesi haline gelmişti.

Dans performansını sergilerken elindeki gülü Kaan’a atan Solmaz Kaan ile görüşmek istediğini belirtmişti ve Kaan da buna olumlu yanıt vermişti. Kaan ile Solmaz’ın görüşmesi olumlu bir şekilde devam ediyor.

Solmaz’ın eski görüştüğü isim Nurullah ise Gözde Hanım ile olan görüşmesine devam ediyor. Konu ile ilgili yeni gelişmeler olduğu takdirde sizlerle birlikte paylaşacağız.

Son Güncelleme: 23.11.2016 16:06
Yorumlar

Google+'da Paylaş