15 Aralık 2016 Perşembe 17:26
Evleneceksen Gel Nur kimdir Nur kaç yaşında
 Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla sevenlerinin karşısına çıkan ve hafta içi her gün reyting rekorları kıran Evleneceksen Gel programında loca adaylarından Nur Hanım’ı sizler için yakından tanıdık. Nur kaç yaşında kimdir gibi soruların cevabı sizlerle!

 

Show Tv’nin en çok takip edilen programlarından olan sunumunu ise Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın yaptığı Evleneceksen Gel başarılı bir şekilde yayın hayatına devam ediyor. 3.sezonun içerisinde yer alan Evleneceksen Gel’de bir çok çift dünya evine girdi.

Gelin ve damat adayları da kendilerine ve ailelerine uygun kriterlere sahip hayırlı kısmetleri bekliyorlar. Programın loca adaylarından Nur ile ilgili bilgileri sizler için hazırladık.

Evleneceksen Gel Nur kimdir?

Evleneceksen Gel programında yer alan Nur Hanım 22 yaşındadır. Daha önce evlenmemiş olan Nur Hanım İstanbul’da ikamet ediyor. Nur Hanım’ın sosyal medya hesaplarını Show Tv’nin prosedürleri gereği sizlerle paylaşamıyoruz.

Instagram, twitter, facebook gibi hesaplarını kendiniz aratarak bulabilirsiniz. Merak ettiklerinizi yerel haber ayrıcalığı ile öğrenmeye devam edebilirsiniz.

Son Güncelleme: 15.12.2016 17:26
Yorumlar

Google+'da Paylaş