Evleneceksen Gel Güzel kimdir kaç yaşında
 Show Tv ekranlarının en çok takip edilen izdivaç programları arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Evleneceksen Gel programının öne çıkan gelin adaylarından olan Güzel ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla ekranlarda olmaya devam eden ve Show Tv’nin gündüz kuşağı akışında yer alan Evleneceksen Gel ile ilgili merak edilenleri aktarmaya devam ediyoruz. Programın öne çıkan isimleri arasında yer alan Güzel ile ilgili merak edilenleri sizler için hazırladık.

Güzel Hanım 25 yaşında. Aslen Türkmenistan vatandaşı olan ve Ankara’da ikamet eden Güzel Hanım şu günlerde Gürkan Bey ile görüşüyor. Evlilik yolunda önemli adımlar atması beklenen Gürkan Bey ile Güzel Hanım’ın arasında soğuk rüzgarlar esiyor.

Son olarak Gürkan’ın Oğuz’un doğum günü kutlamasına gitmesinin ardından Güzel buna büyük tepki gösterdi. Gürkan’ın annesinin Güzel’i de istememesi bu evliliğin olmayacağı anlamına geliyor. Bakalım çift arasında ne gibi gelişmeler yaşanacak göreceğiz.

Evleneceksen Gel programı hafta içi her gün saat 15.00’de Show Tv’de!


Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Türkmenistan. 2 hafta önce

Gözeljan.mähriwanym seni $eýle söýýäs.Gurhan saña myrasyp.ony kaýbetme.saña salam gönderýän.meñ adymdanam Nurylla salam aýt.señ salamyña gara$ýan televizýonda.salam b n Bahar.seniñ söýgüli görüjiñ.