13 Şubat 2017 Pazartesi 21:17
Evleneceksen Gel 13 Şubat Güzel Anıl'dan Bir Şans Daha İstedi! Gürkan Neler Söyledi?

Seda Sayan Evleneceksen Gel 13 Şubat 2017 tarihinde Güzel Anıldan bir şans daha istedi. Güzel ve Anıl aşkında son durum ne? Gürkan ikilinin ilişkisi hakkında ne yorum yaptı? Anıl'ın Güzel'e cevabı ne oldu? Evleneceksen Gel 13 Şubat 2017 Son bölümü ile SHOW TV ekranlarında oldu

13 ŞUBAT GÜZEL ANIL'DAN BİR ŞANS DAHA İSTEDİ

Seda Sayan Evleneceksen Gel 13 Şubat 2017 son bölümde Güzel Anıl'dan bir şans daha istedi. Gürkan Güzel'in hala kendisini sevdiğini savundu. Anıl Güzel'in Gürkan ile beraberken söylediği şarkıyı seslendirdiği için ayrıldıklarını söyledi. Güzel ise bu şarkıyı daha önceden de seslendirdiğini şarkının Gürkan ile bir alakasının bulunmadığını söyledi. Gürkan ise Güzel'in sözlerinin aksini iddia etti.

Anıl ne olursa olsun Güzel'in bu şarkıyı söylemesini istemediğini söyledi. Güzel ise şarkıyı söyleme amacının ne Gürkan'ı hatırlamak nede hatırlatmak olduğunu sadece sevdiği için söylediğini açıkladı. Anıl yine de Güzelin bu şarkıyı söylemesini istemediğini bir kez daha söyledi. Güzel ise 13 Şubat Evleneceksen Gel canlı yayınında aynı şarkıyı tekrar söyledi. Anıl bunun üzerine yerinden kalkarak Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın yanına geldi.

Güzel Anıl'dan bir şans daha vermesini istedi. Anıl ise karar vermekte zorlandı. Ancak yine aynı hareketleri yapması halinde aralarında bir aşkın olamayacağını söyledi. Gürkan ise Güzel ve Anıl'ın arasındaki aşkın doğru olmadığını söyledi.

Son Güncelleme: 14.02.2017 19:22
Yorumlar

Google+'da Paylaş