27 Ocak 2017 Cuma 18:17
Esra Erol’da Gülbin Vardar kimdir
 ATV ekranlarının sevilen izdivaç programı Esra Erol’da izdivaç programının gelin adaylarından olan ve programa ilk olarak Caner’e  aday olarak gelen Gülbin Vardar ile ilgili bilgileri sizler için hazırladık. İşte haberin detayları..

 

Hafta içi her gün ekranlarda olmaya devam eden Esra Erol’da izdivaç programının öne çıkan isimlerinden bir tanesi de Gülbin Vardar oldu. Caner’e talip olarak Gülbin Vardar tanıdık bir isim diyebiliriz. Yeliz Yeşilmen’in eşinin eski eşi olan Gülbin Vardar eski eşi Ali Uğur Akbaş ile olan sorunları ile gündeme gelmişti.

Ali Uğur Aktaş ve Yeliz Yeşilmen çiftinden küçük kızı Aleyna’yı yanına almak isteyen ve bu nedenle hukuki yollara başvuran Gülbin Vardar önemli bir röportaj gerçekleştirmişti.

Küçük kızının şiddetle babasının yanında tutulduğunu belirten Gülbin Vardar’ın Asena da bu iddiaları doğrular nitelikte açıklamalar yapmıştı.

Gülbin Vardar ise tehditler savurduğunu belirtmişti. Vardar’ın açıklamalarından bir bölüm şu şekilde;

“ Hiç tekin biri değildir. Sabıkalı biridir ve neden sabıkalı olduğu da herkesçe bilinir. Saçımın teline zarar gelirse ondan bilinmesini istiyorum. Beni tehdit ediyor. Ben kızlarım ve onların geleceği için varım.

Ancak bu adam ve o kadın beni kızlarıma ve kamuoyuna kötü biri olarak lanse etmeye çalışıyorlar. Türk adaletine güveniyorum ancak can güvenliğimin de olmadığını biliyorum. Ali velayeti alırsam bana ne yapar bilmiyorum.”

Son Güncelleme: 27.01.2017 18:18
Yorumlar

Google+'da Paylaş