30 Ocak 2017 Pazartesi 11:20
Esra Erol'da Gülbin Vardar kimdir Gülbin kime talip geldi yaşı
 ATV ekranlarının beğenilen izdivaç programı Esra Erol'da izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Esra Erol'u programının gelin ve damat adayları renkli kişilikleri ile izleyici ekran başına kilitliyor. Esra Erol'la programına Caner'e aday olarak gelen Gülbin Vardar isimli gelin adayı hakkında merak edilen detayları sizler için hazırladık İşte detaylar .

Hafta içi hergün ATV televizyonlarında ekranlara gelen Esra Erol'da izdivaç programının beğenilen gelin adaylarından birisi de Gülbin Vardar oldu. Caner isimli damat adayına Talip olarak gelen Gülbin Vardar magazin dünyasından tanıdık isimler arasında yer alıyor. Kendisini Yeliz Yeşilmen'in eşinin eski eşi olarak tanıdığımız ve onunla sorunlarını televizyon ekranlarından hatırladığımız Gülbin Vardar şimdilerde ATV ekranlarında Esra Erol'un programına Caner Bey'e Talip olarak geldi .

Küçük kızının şiddetle babasının yanında tutulduğunu belirten Gülbin Vardar’ın Asena da bu iddiaları doğrular nitelikte açıklamalar yapmıştı.

Gülbin Vardar ise tehditler savurduğunu belirtmişti. Vardar’ın açıklamalarından bir bölüm şu şekilde;

“ Hiç tekin biri değildir. Sabıkalı biridir ve neden sabıkalı olduğu da herkesçe bilinir. Saçımın teline zarar gelirse ondan bilinmesini istiyorum. Beni tehdit ediyor. Ben kızlarım ve onların geleceği için varım.

Ancak bu adam ve o kadın beni kızlarıma ve kamuoyuna kötü biri olarak lanse etmeye çalışıyorlar. Türk adaletine güveniyorum ancak can güvenliğimin de olmadığını biliyorum. Ali velayeti alırsam bana ne yapar bilmiyorum.”

Son Güncelleme: 30.01.2017 11:21
Yorumlar

Google+'da Paylaş