10 Ocak 2017 Salı 22:09
Esra Erol Meriç Erkan kimdir? Kaç Yaşında Nereli
 ATV ekranlarının fenomen programları arasında yer alan Esra Erol ile İzdivaç programına yeni bir isim daha katıldı. Bir döneme damgasını vuran Meriç Erkan da Esra Erol ile izdivaç programında yer alacak. İşte Meriç Erkan ile ilgili bilgiler sizlerle..

İzdivaç programı denince akıllara gelen programların başında olan Esra Erol ile izdivaç programı ile ilgili bilgileri aktarmaya devam ediyoruz. Bir döneme damgasını vuran ve Ahu Tuğba ile yaşadığı aşk ile gündemden düşmeyen Meriç Erkan Esra Erol İzdivaç programına katıldı.

Esra Erol izdivaç programına bundan yıllar önce yine bir izdivaç programında adını duyuran Caner de katılmıştı. Daha önce Kuşum Aydın’ın sunduğu programda Ahu Tuğba ile birlikte yaşadığı sansasyonel ilişkisi ile reyting rekorları kıran Meriç Erkan bundan böyle Esra Erol ile izdivaç programında yer alacak.

Meriç Erkan kimdir?

Meriç Erkan 22 Temmuz 1969 tarihinde Samsun’da dünyaya gelmiştir. Türk oyuncu ve şovmen olan Meriç Erkan eğitimini Samsun Maltepe Lisesi’nde tamamlamıştır. 1989 yılında fotomodellik, mankenlik yağan Meriç Erkan reklam ajanslarında da boy göstermiştir.

Aşırı hiperaktif ve kıskanç olan Meriç Erkan Ahu Tuğba ile yaşadığı ilişki ile de gündeme gelmiştir.

Son Güncelleme: 24.02.2017 21:24
Yorumlar

Google+'da Paylaş