24 Kasım 2016 Perşembe 18:24
Esra Erol Melek kimdir kaç yaşında
 ATV ekranlarının sevilen izdivaç programı Esra Erol ile İzdivaç programı hafta içi her gün yeni bölümleriyle sevenlerinin karşısında olmaya devam ediyor. Programın gelin adaylarından olan Melek Hanım ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Hafta içi her gün yeni bölümleriyle sevenlerinin karşısında olmaya devam eden ve her bölümü de reytinglerde üst sıralarda yer alan Esra Erol ile İzdivaç programında özellikle adaylar programı sevenler tarafından büyük ilgi görüyor.

Hayırlı bir kısmet için gelen gelin adayları arasında yer alan Melek Hanım da bu dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. Melek Hanım ile ilgili merak edilenleri sizler için hazırladık.

Melek Hanım kimdir?

Programın öne çıkan isimlerinden olan Melek Hanım 34 yaşında. Neşeli tavırları ve gülen yüzü ile programın neşesi olarak da çok sevilen Melek Hanım turizm sektöründe çalışıyor ve Bursa’da oturuyor.

Esra Erol’un eşsiz sunumuyla yayın hayatını sürdüren Esra  Erol ile İzdivaç programında gelin ve damat adaylarının görüşmelerinin yanı sıra yaşananlar da dikkat çekiyor.

Her bölümü ile 16.30 sularında ATV ekranlarında olan programda loca adaylarından olan Melek Hanım ile ilgili merak edilenleri siz değerli okurlarımızla paylaştık. Kendisine ve ailesine uygun bir aday ile hayatını birleştirmek istediğini belirten Melek Hanım daha önce hiç evenmemiştir.

Son Güncelleme: 24.11.2016 18:24
Yorumlar

Google+'da Paylaş