30 Ocak 2017 Pazartesi 11:36
Esra Erol kimdir kaç yaşında Esra Erol eşi kimdir boyu
ATV ekranlarının izlenme rekorları kıran izdivaç programı sunucusu Esra Erol kaç kilo Hayranları tarafından merak ediliyor. Boyu yaşı kilosu memleketi hakkında merak edilen detaylar sizler için sayfamızda yer almaktadır.

 Televizyon ekranlarının deneyimli sunucusu Esra Erol sunduğu izdivaç programı ile iyi bir çıkış yakaladı. Bir anda izleyicinin göz bebeği haline gelen Esra Erol hayran kitlesini her geçen gün arttırmaya devam ediyor. 2004 yılında Kanal 7 ekranlarında bir dizi ile izleyici karşısına çıkarak kariyerinin ilk basamağını tamamlayan Esra Erol ardından Cennet Mahallesi dizisinde oyuncu olarak karşımıza çıktı. Flash TV kanalında sunduğu evlilik programı ile dikkatleri üzerine toplamayı başardı . Yardımseverliği ile herkese örnek olacak davranışlar sergiledi İstanbul'da dünyaya gelen aslen Sinoplu bir ailenin kızı olan Esra Erol üniversite eğitiminin ardından diksiyon kursuna katıldı ve radyoda spikerlik yaptı .Atv'de yayınlanan evlilik programı ile milyonların sevgisini kazanmayı başardı.

12 Mayıs 1982 tarihinde dünyaya gelen güzel sonucu İdris Ali Özbir ile evlidir Bir 66 boyunda olan Esra Erol 56 kilogram ağırlığındadır saç rengi kumral göz rengi kahverengidir

 

Adı Soyadı:Esra Erol

Yaşı:35 (12.05.1982)

Boyu:1.66 cm

Kilosu:54 kg

Burcu:İkizler

Eğitim:Lisans

Göz Rengi:Kahverengi

Son Güncelleme: 30.01.2017 11:37
Yorumlar

Google+'da Paylaş