21 Kasım 2016 Pazartesi 12:09
Esra Erol Barış Kimdir?Yaşı,Boyu,Kilosu,Mesleği Nedir?
 Esra Erol Barış   kimdir? kaç yaşında ?mesleği nedir? nereli? gibi merak edilen pek çok sorunun yanıtı haberimizin devamında…
ATV ekranlarının en sevilen evlilik programlarından  biri olan Esra Erol’la programı .Esra Erol’la son dönemlerde evleneceği kişiyi bulmaya gelen adayların davranışları ve sözleri  ile gündeme damgasını vurmaya başladı.

Diğer evlilik programlarına göre reyting oranlarında her zaman üst sıralarda kalmayı başaran Esra Erol’la uzun yıllar aynı formatta yayın yapmayı sürdürüyor. Evlilik programları denilince ilk akla  gelen isimlerden biri olan Esra Erol işinde marka olmayı  başardı. Güzel sunucu  Esra Erol doğum nedeni ile programa ara vermesi dışında her zaman yayında .

Esra Erol’da  programıhafta içi her gün  saat 16.20 ‘de ATV ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Program son zamanlarda locadaki adayların davranışları ve sözleri ile  gündemi meşgul etmeye başladı. Sayfamızda Esra Erol ‘la evlilik programındaki loca adaylarını kısaca sizlere tanıtmaya çalışacağız. Loca adayları ile  ilgili merak ettiğiniz  şeyleri haberimizde bulabilirsiniz.

Esra Erol Barış kimdir?

Esra Erol’la programının loca adaylarından biri olan Barış 23 yaşında .Ankara’da yaşayan Barış daha önce hiç evlilik yapmadı. Grafikerlik yapıyor.
Barış İnstagram adresi Facebook adresi twitter adresi yayında format gereği verilmediği için   Barış’ı sosyal mecralarda araştırıp bulabilirsiniz.
 
ATV’de ekrana gelen Esra Erol’la  programında locadaki  adaylar ve dışardan gelen adaylar kriterlerine uygun eş adayı bulabilmek için programa katılıyor Programı  televizyondan izleyen pek çok kişi beğendiği ve merak ettiği aday ile ilgili bilgi almak istiyor yayın esnasında yeterli bir bilgi alamayan izleyiciler  merak ettikleri loca adayı ile ilgili bilgiyi haberimizde bulabilir.Son Güncelleme: 21.11.2016 12:14
Yorumlar

Google+'da Paylaş