13 Aralık 2016 Salı 22:39
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Zeynep kimdir kaç yaşında
 Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin genç isimlerinden ve Hızır Çakırbeyli’nin kızı Zeyno ile ilgili merak edilenleri haberimizde sizler için derledik. İşte haberin detayları!

 

Salı akşamlarına damga vuran diziler arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile ilgili merak edilenleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizinin genç isimlerinden olan ve Hızır Çakırbeyli’nin kızı Zeynep Çakırbeyli’ni canlandıran Ece Hakim ile ilgili bilgileri sizler için hazırladık.

1998 yılında dünyaya gelen Ece Hakim henüz 18 yaşında ve ufak yaşlardan beri oyunculuk hayatını sürdüren bir isim. Oldukça yetenekli ve başarılı bir oyuncu olacağını o yaşlardan gösteren Ece Hakim ilk olarak Anlat İstanbul filminde rol almıştır.

Gamze karakteri ile Umutsuz Ev Kadınları dizisinde boy gösteren Ece Hakim’in resmi instagram hesabı ise ecehakim olarak arattırdığınız takdirde bulabilirsiniz.

2011 yılında Aşk ve Ceza dizisinde rol alan Ece Hakim 2007 yılında Kelebek Çıkmazı dizisinde küçük Şeyda karakterini canlandırmıştır. 2006 yılında İyi ki Varsın’da Aymelek olan Hakim Candan Öte ve Yağmur Zamanı dizilerinde de ufak yaşlarda rol almıştır.

Son Güncelleme: 13.12.2016 22:40
Yorumlar

Google+'da Paylaş