12 Ocak 2017 Perşembe 21:48
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?
 ATV ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Üst üste iki hafta yayınlanmayan dizi ile ilgili bilgiler haberimizde!

 

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Sanem Çelik gibi isimlerin yer aldığı ve iki sezondur Salı akşamlarına damga vurmaya devam eden  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi henüz 2017 yılında ekranlarda olmadı.

Son olarak 53.bölüm ile 27 Aralık Salı günü yayınlanan dizinin yeni bölüm fragmanı da yayınlanmayınca dizinin erken final yaptığı kuşkuları oluşmuştu.

Dizinin merakla beklenen dizi ile ilgili bilgileri Oktay Kaynarca verdi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin çekimlerinin devam ettiğini belirten Kaynarca’nın ifadeleri şu şekilde;

“Sanırım herkes bölümün yayınlanmaması ile ilgili bir açıklama bekliyor ama tam olarak söylemek gerekirse sevgili EDHO cular.. Her sene sezon ortası, yani Ocak ayında bütün şirketlerin bütçelerinin yeniden yapıldığı dönemdir. Yani iki ya da üç hafta ara verilir.. Bütün hazırlıklarımız ve yeni bölümün çekimleri bütün hızıyla devam etmektedir.. İlgileriniz sabrınız ve sevginiz için çok teşekkür ederiz..”

Son Güncelleme: 12.01.2017 21:49
Yorumlar

Google+'da Paylaş