21 Aralık 2016 Çarşamba 20:45
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Meryem Uzerli hangi rolde oynayacak?
 Salı akşamlarının fenomen dizileri arasında yer alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizinin oyuncu kadrosuna dahil olan Meryem Uzerli ile ilgili haberimiz sizlerle!

 

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Sanem Çelik yer alacağı ve her bölümü merakla takip edilen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha katıldı. Son olarak Gecenin Kraliçesi dizisinde rol alan Meryem Uzerli ilerleyen bölümlerde dizideki yerini alacak.

Bölüm başı 50 bin TL kazanacak olan Meryem Uzerli renkli ve güçlü bir karakteri canlandıracak. Konuk oyuncu olarak diziye katılacak olan Meryem Uzerli daha sonra Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden ayrılacak.

Meryem Uzerli kimdir?

12 Ağustos 1983 tarihinde dünyaya gelen Meryem Uzerli Almanya doğumludur. Aslan burcu olan Uzerli dizi oyuncusudur. Hamburg’da oyunculuk eğitimleri alan Meryem Uzerli ülkemizde ilk olarak 5 Ocak 2011’de yayın hayatına merhaba diyen Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem Sultan karakterine can vermiştir.

Almanca, İngilizce, Türkçe dillerini oldukça iyi konuşan Meryem Uzerli aynı azmanda binicilik, eskrim, futbol, basketbol, badminton, masa tenisi gibi spor dallarında gayet iyidir.

Son Güncelleme: 21.12.2016 20:46
Yorumlar

Google+'da Paylaş