17 Ocak 2017 Salı 12:14
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi neden yayınlanmadı bitti mi? 17 Ocak Salı

ATV ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile ilgili bilgileri aktarmaya devam ediyoruz. Dizinin 17 Ocak Salı akşamı yayınlanması beklenen yeni bölümü yayınlanmadı. İşte haberin detayları..

Salı akşamlarına damga vurmaya devam eden ve her bölümü merakla takip edilen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile ilgili merak edilenler yerel haber ayrıcalığı ile sizlerle olmaya devam ediyor.

17 Ocak Salı akşamı ekranlarda olmayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin final yapmadığını ve önümüzdeki haftalarda ekranlarda olacağını belirtelim.

Sevilen dizinin yerine bu hafta Ziraat Türkiye Kupası Elazığspor Galatasaray maçı yayınlanacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile ilgili açıklamalarda bulunan Oktay Kaynarca’nın açıklamaları ise şu şekildeydi;

“Sanırım herkes bölümün yayınlanmaması ile ilgili bir açıklama bekliyor ama tam olarak söylemek gerekirse sevgili EDHO cular.. Her sene sezon ortası, yani Ocak ayında bütün şirketlerin bütçelerinin yeniden yapıldığı dönemdir. Yani iki ya da üç hafta ara verilir.. Bütün hazırlıklarımız ve yeni bölümün çekimleri bütün hızıyla devam etmektedir.. İlgileriniz sabrınız ve sevginiz için çok teşekkür ederiz..”

Yorumlar

Google+'da Paylaş