23 Ocak 2017 Pazartesi 23:11
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 55.bölüm fragmanı çıktı mı 31 Ocak Salı

Salı akşamlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi uzun bir aranın ardından tekrardan sevenlerinin karşısına çıktı! İşte bu haftaki bölümü ve dizi ile ilgili ayrıntılar sizlerle!

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer, Meryem Uzerli, Sanem Çelik, Deniz Çakır gibi isimlerin oynadığı ve ATV ekranlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yapımını Raci Şaşmaz üstleniyor.

Sevilen dizinin yeni bölümü uzun bir süredir ekranlarda olmuyordu. Reklam anlaşmaları görüşmeleri nedeniyle yayınlanmayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi bu hafta 24 Ocak Salı akşamı ekranlarda oldu. İşte dizide yaşananlar;

SON BÖLÜM ÖZETİ:

Özer’in öldürülmesinin ardından masadaki üyeler büyük bir tehlike ile karşı karşıya gelirler. Ünal’ın beni öldürmediğine pişman olacaksı sözü ortalığın daha da karışacağının ve Hızır için tehlike çanlarının çalmasına işaret.

Öte yandan ise İlyas ise Esra arasında yaşanan dargınlığın sonlanması için elinden geleni yapan Meryem Esra’yı her ne kadar ikna etse de iş İlyas’ta bitmektedir. Kapıyı açan Suzi yeni bir kaosun nedeni mi olacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi her Salı akşamı ekranlarda olmaya devam ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. ATV resmi sayfasının ardından gelişmeler sitemizde olacaktır. Detaylar için tıklayınız.

Yorumlar

Google+'da Paylaş