26 Aralık 2016 Pazartesi 18:56
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54.bölüm fragmanı çıktı mı 3 Ocak Salı ATV
 ATV ekranlarının en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Bol aksiyonlu fenomen dizi bu hafta 53.bölüm ile sevenlerinin karşısında oldu. İşte haberin detayları!

 

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Sanem Çelik gibi isimlerin yer aldığı ve her Salı akşamı reytinglere damgasını vuran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde heyecan devam ediyor.

Meryem Uzerli’nin rus ajanı rolü ile konuk oyuncu olarak katıldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi bu hafta 53.bölüm ile sevenlerinin karşısında oldu. İşte  dizide bu hafta yaşanan gelişmeler şu şekildeydi;

Son bölüm özeti:

Hızır yalnızca kendine değil aynı zamanda devlete de düşman olan güçlere karşı mücadele etmeye devam eder ve onlara çok yaklaşmıştır. Hızır’ın ilk amacı Özkan’ın elindeki dosyalara ulaşmak olacaktır. Eğer bu dosyalara ulaşırsa işi hayli kolaylaşacaktır.

Kaosun son bulması için masa bir kez daha toplanır. Ünal Kaplan bunun ardından bir kez daha tedirgin hale gelir. Hızır ise bu toplantıyı üstlerine oynanan oyunu bozmak ve net bir adım atmak üzere talep etmiştir. Hainin kim olduğu belli olsa da eller bu kez onun ölümü üzerine olacaktır.

Ünal Kaplan’ın uzun zamandır sözünü ettiği Suzi ise Türkiye ‘ye gelir ve önemli gelişmeler yaşanır.

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. ATV resmi sayfasının ardından gelişmeler sitemizde olacaktır. Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 26.12.2016 22:53
Yorumlar

Google+'da Paylaş