29 Kasım 2016 Salı 22:38
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 50.bölüm fragmanı çıktı mı 6 Aralık Salı ATV
 ATV ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile ilgili son gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Sevilen dizi 49.bölüm ile 29 Kasım Salı akşamı yayınlandı. İşte detaylar..

 

Salı akşamlarına damga vuran diziler arasında yer alan ve reytinglerde üst sıralarda yer alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde heyecan sürüyor. Başrollerinde Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Sanem Çakır, Yunus Emre Yıldırımer, Tarık Ünlüoğlu gibi isimlerin yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi bu hafta 49.bölüm ile sevenlerinin karşısında oldu.

Yayınlanan son bölümünde 8.90 izlenme oranı ve 22.52 izlenme payı ile reytinglerde birinci olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

Son bölüm özeti:

Dizinin son bölümünde Hızır Çakırbeyli’nin Salih Gülmez ile birlikte girdiği savaşta kaçacak yeri kalmamıştır. Hızır artık kapana kısılır ve bu beladan kurtulması da bu kadar kolay olmayacaktır. Yolun sonunda olduğunu düşünürken tek soru vardır o da hainin kim olduğudur..

Diğer yandan ise Davut’un ölümüne dair yapılan eylem planları için de düğmeye basılır. Ünal Kaplan dahil masanın tüm üyeleri artık topun ağzında olan isimdir. Herkesi çok zor günler beklemektedir!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi her Salı akşamı saat 20.00’de ATV ekranlarında..

Son Güncelleme: 28.11.2016 21:20
Yorumlar

Google+'da Paylaş