31 Ocak 2017 Salı 10:19
Esaretim Sensin  Selin Işık Kimdir?Yaşı,Boyu,Kilosu,Hakkında Merak Edilenler

Yasemin Ankara’nın ünlü ailelerinden  Kırımlıların küçük kızıdır.  Saplantı haline gelen bir aşk içinde olan  Yasemin sevgilisi tarafından terk edilir . Terk edildikten sonra  intihara teşebbüs eden Yasemin  bir kaza geçirir ve bitkisel hayat sürmeye mahkum olur.  Ankara’nın  ünlü ailelerinden Kırımlıların kızı olan Yasemin gizlice bir klinikte tedavi görmeye başlamıştır.

Ankara’nın ünlü ailelerinden olan Kırımlıların büyük kızı Simay kendinden  küçük kız kardeşinin başına gelenler karşısında çok üzülür ve hırs yapar. Kardeşinin başına bu olayların gelmesine sebep olan kişileri bularak onlara cezalarını vermek onlardan  intikam almak için yemin etmiştir Simay.

Simay aile şirketinde çalışmaktadır. Kırımlılar Şirketinde çalışan Simay tüm bu yaşananlardan bir yıl sonra  şirketlerinde çalışmak için şirkete gelen genç ve yakışıklı iş adamı Doruk’a aşık olur.  Simay yıllardır kimseye kalbini açmamıştır. Doruk Simay’ın kalbini çalmayı başarmıştır. Aradan bir yıl geçmesiyle Simay’ın kız kardeşi Yasemin de git gide iyileşmeye başlar.  Yaseminin intiharına sebep olan kişinin , şimdilerde Simay’ın sevgilisi olduğunu gören Yasemin çiftin ilişkisini bozmak için elinden ne geliyorsa yapacaktır.

İpek  rolündeki güzeller güzeli Gönül Selin Işık, 30 yaşında başarılı bir oyuncudur. Aslen İzmirli olan güzel oyuncu Radyo ve Televizyon Bölümü'nden mezundur. 2014 ‘te rol aldığı Çılgın Dersane Üniversitede adlı sinema filmi ile oyunculuğa ilk adımı atmıştır. Gönül Selin Işık şimdilerde ise Fox Tv ‘de  sevilerek izlenen Esaretim Sensin adlı günlük dizinde rol almaktadır. İpek rolüne can veren güzel oyuncunun daha bir çok başarılı projede yer alması bekleniyor.

 

Son Güncelleme: 31.01.2017 10:21
Yorumlar

Google+'da Paylaş