09 Şubat 2017 Perşembe 13:12
Esaretim Sensin Final mi Yapıyor?Neden Bitiyor Reyting Sıralaması
 Ekranların beğenilen dizisi ilköğretim sensin final mi yapıyor Esaretin Sensin dizisi bitecek mi merak konusu oldu. Son günlerde internet üzerinde hakkında final yapacağı üzerine dedikodular çıkan Esaretin Sensin dizisi reyting kurbanı mı oluyor? Ddüşük çıkan reytingler diziyi nasıl etkileyecek işte detaylar...

Başrollerinde Kerem Baydar, Elif Güçkıran, Yağmur Özbasmacı Mermer, Selin Işık, Metehan Şahiner gibi isimlerin rol aldığı Esaretim Sensin düşük çıkan izlenme reytinglerinin ardından dizi bitiyor mu? Dizinin yayın şirketi reytinglerin düşmesi üzerine harekete geçti. Daha önce hafta içi hergün 18: 00 da yayınlanan dizi bundan sonra 17:00 da yayınlanacak. Böyle bir yöntem reyting yükselmesi ne fayda sağlar mı bilemiyoruz. Hep birlikte izleyip göreceğiz ancak evlilik programlarının izlenme oranı hesaba katıldığında bu durumun dizi reytingleri daha da kötüye içeceği aşikar gibi görünüyor.

Televizyon ekranlarında aynı saatte Star tv ekranlarında Zuhal Topal, Show tv ekranlarında Evleneceksen Gel, Atv de Esra Erol gibi reytingleri yüksek evlendirme programlarının varlığı Esaretim Sensin dizisinin yayın saatini değiştirmesine sebep olduğu gelen haberler arsında. Esaretim Sensin hafta içi saat  17.00 de ekranlarda olacak. Bize soracak olursanız bu durum dizinin gidişatını kurtarmayacak. Bu defada evlilik programlarına takılıp kalacak.

 

Son Güncelleme: 07.04.2017 21:31
Yorumlar

Google+'da Paylaş