26 Ocak 2017 Perşembe 14:56
Esaretim Sensin dizisi ne zaman başlayacak Yayın Tarihi belli oldu!
 Dizi severlerin merakla beklediği diziler arasında yer alan ve yakında Fox Tv ekranlarında başlayacak Esaretim Sensin dizisi ile ilgili bilgiler netleşmeye devam ediyor. Esaretim Sensin dizisi ne zaman başlayacak sorusunun cevabı netlik kazandı. İşte detaylar..

 

Fox Tv ekranlarında yakında yeni bir günlük dizi başlıyor! Bizim Evin Halleri, Unutma Beni, Deniz Yıldızı gibi günlük dizilerle yüksek oranda başarı sağlayan Fox Tv dizi severlerin karşısına bu sefer Esaretim Sensin ile çıkıyor.

Focus Film’in yapımcılığı ile birlikte ekranlarda olacak Esaretim Sensin dizisi ilk bölümü ile 30 Ocak Pazartesi gününden itibaren Fox Tv ekranlarında olacak. Çekimleri Ankara’da gerçekleşen Esaretim Sensin dizisinin konusu ise şu şekilde;

KONUSU :

Ankara’nın ünlü ailelerinden olan Kırımlıların küçük kızı Yasemin hastalıklı bir tutkulu aşık olduğu sevgilisi tarafından terk edilir ve intihara teşebbüs eder. Yasemin bu olayın ardından gizli bir klinikte tedavi görmeye devam eder.

Kırımlıların büyük kızı Simay ise kız kardeşinin başına gelenlerin sorumlusu olarak görülen kişileri bulacağına yemin eder. Simay Kırımlı kazadan bir yıl sonra şirketlerinde çalışmaya başlayan genç iş adamı Doruk’a aşık olur.

Yasemin iyileşmeye başlamıştır. Doruk’un Yasemin’in hasta derecede aşık olduğu kişi olduğu ortaya çıkınca olanlar olur!

Esaretim Sensin dizisi hafta içi her gün saat 18.00’de Fox Tv’de!

Son Güncelleme: 26.01.2017 14:57
Yorumlar

Google+'da Paylaş