21 Aralık 2016 Çarşamba 23:43
Ertuğrul Bey ile Aslıhan Hanım gerçek tarihte evleniyor mu?
 Diriliş Ertuğrul dizisinin en çok merak edilen konularından bir tanesi de Ertuğrul Bey’in Aslıhan Hanım ile evlenip evlenmeyeceği konusu oldu. Çavdar obasının en çok istediği şeylerden bir tanesi olan bu konu gerçekte yaşanmamıştır ve Ertuğrul Bey sadece Halime Hanım ile evlenmiştir.

 

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Esra Bilgiç, Hülya Darcan gibi isimlerin yer aldığı ve reytinglerde üst sıralarda yer alan Diriliş Ertuğrul dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizinin öne çıkan isimleri arasında yer alan Simon ölecek mi soruları merakla bekleniyor.

Son bölüm özeti:

Simon, Turgut’un sadakatini kullanarak Ertuğrul’u zehirlemiştir. Ancak Ertuğrul ise bu suikastten kurtulmayı başarmıştır. Ertuğrul bu suikast girişimini kendi lehine kullanarak Hanlı Pazar’ı basmaya karar vermiştir. Ertuğrul artık yeni topraklara sancak dikmek için harekete geçmiştir.

Ertuğrul Bey içi yaş döken Kayı obası değildir. Çavdar obası da Ertuğrul’un beklenmedik ölümünün yasını tutmaya devam eder. Kayıların bu zor durumundan faydalanmak isteyen Ural ise hangi stratejiyi kullanacaktır merak ediliyor.

Son Güncelleme: 21.12.2016 23:44
Yorumlar

Google+'da Paylaş