28 Kasım 2016 Pazartesi 19:43
En İyi Benim Havva Cingöz kimdir
 Fox Tv ekranlarının izdivaç programları arasında yer alan ve hafta içi her gün yayınlanmaya devam eden En İyi Benim programının yarışmacılarından olan Havva Cingöz ile ilgili merak edilenleri sizler için hazırladı. İşte detaylar..

 

Hafta içi her gün saat 10.00’de Fox Tv ekranlarında olmaya devam eden ve her bölümü merakla takip edilen En İyi Benim ile ilgili merak edilenleri sizler için aktarmaya devam ediyoruz. Programın gelin adaylarından olan Havva Cingöz ile ilgili merak edilenleri sizler için derledik.

Havva Hanım 23 yaşında ve Mersinli. Öğrencilik yapan ve diğer yandan da oyunculuk yaptığını belirten Havva Cingöz çeşitli tiyatro oyunlarında rol almıştır. 1,61 boyunda ve 50 kilogram ağırlığında olan Havva Hanım En İyi Benim’in öne çıkan isimleri arasında yer alıyor.

Öte yandan Aslıhan’ın Mert için hazırladığı akşam menüsünde ihtiyaçlarını karşılamak üzere telaşlı bir şekilde alışverişe çıkar. Alışverişini tamamlamasının ardından Aslıhan Hanım kendini hemen evet atar.

En İyi Benim hafta içi her gün yeni bölümleriyle yayınlanmaya devam ediyor. Program ile ilgili bilgileri sizlerle birlikte paylaşmaya devam edeceğiz.

Son Güncelleme: 23.11.2016 19:06
Yorumlar

Google+'da Paylaş