20 Kasım 2016 Pazar 21:31
EDHO Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 48. Bölüm Fragmanı Hızır İnfaz mı Edilecek
ATV ekranlarında reyting rekorları kıran Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi salı akşamlarına damgasını vurmaya devam ediyor. Aksiyon dolu sahneleriyle izleyiciyi ekran başına kilitleyen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde her fragmanı ardından heyecan dolu bekleyiş devam ediyor. En son yayınlanan  fragman da Hızır düşmanları tarafından yakalanırken infaz edilip edilmeyeceği merak konusu oldu Hızır ölecek mi işte detaylar.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi birbirinden heyecanlı bölümleri ile ekran başına gelirken Hızır, Gülmezer’in oğullarını tek tek infaz edince babaları da hızır'ı pusuya düşürülmüş ve ölmek için yalvarmasını istemiştir.Hızır sevenleri üzen bu sahnenin ardından Elbette ki ölmesi beklenilmez bize de böylesi bir karakterin ölmesi reytingleri riski alacağından dolayı Muhakkak bir yolunu bulup Gülmezer Elinden kurtulacaktır.

Mahmut'un son oyunuyla Hızır Çakırbeyli acıların en büyüğünü yaşamanın eşiğine gelmiştir. Viktor'un desteğini de arkasına alarak, amacı uğruna aile, çocuk gibi kavramları hiçe sayan Mahmut'un varlığı herkes için tehlike oluşturmaya devam eder. En çok da ağabeyi Selim için... Hızır Çakırbeyli çocuğunun kaçırılmasından sonra düşmanlarının infaz kararını almakta geç kalmaz. Kan dökülmesi artık şart olmuştur. Nazlı perişan bir halde çocuğunun hayatından endişe etmektedir. İçinde olmak istemediği hayata zorla sürüklenir. Sert kadın imajının arkasında merhameti de barındıran Meryem ise Nazlı'nın acısına duyarsız kalmaz. İki kadın da artık bilmektedir ki Hızır Çakırbeyli hayatlarında olduğu sürece tehlike hep yanı başlarında olacaktır.

Son Güncelleme: 20.11.2016 21:36
Yorumlar

Google+'da Paylaş