23 Kasım 2016 Çarşamba 19:36
Diriliş Ertuğrul yeni bölüm saat kaçta
  

TRT1 ekranlarının en çok takip edilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü reytinglerde üst sıralarda yer alan Diriliş Ertuğrul dizisinde heyecan devam ediyor. Diriliş Ertuğrul saat kaçta sorusunun cevabı ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Çarşamba akşamlarına damga vuran dizilerden bir tanesi de Diriliş Ertuğrul.. Engin Altan Düzyatan, Esra Bilgiç, Hülya Darcan gibi isimlerin yer aldığı Diriliş Ertuğrul dizisi ile ilgili merak edilenleri sizler için hazırlıyoruz. Dizinin yeni bölümü saat kaçta sorusunu cevapladık.

23 Kasım Çarşamba akşamı yayınlanacak olan Diriliş Ertuğrul dizisinin saati 20.00 olarak belirlendi.

Son bölüm özeti

Kayılar ve Çavdarların ortak kilimhane konusunda anlaşmasının ardından Hanlı pazarında kilimhane yeri için Simon ile görüşülmeye gidilmiştir. Yaşanan gelişmelerin ardından kılıçlar çekilir ve olaylar başka bir hal almıştır.

Ural Bey’e rağmen Ertuğrul Bey Candar Bey’in teklifini kabul etmiştir ve bu durum Ural’ın hoşuna gitmez. Ortaklığa karşı Ural Bey’in yeni adımı ne olacaktır merak edilir.

Turgut Alp ise uğradığı baskının ardından Ertuğrul Bey’i her şeyin sorumlusu olarak gösterir ve verdiği tepki herkesi şaşırtır. Turgut’un hayatta kalmasını sağlayan Maria ile Turgut’un arasındaki ilişkide ne gibi gelişmeler olacak?

Kayı ve Çavdar kadınları ise artık iş birliği yapmak zorundadır ve bu ortaklığa tepkileri de bu haftaya damgasını vurur.

Son Güncelleme: 23.11.2016 20:39
Yorumlar

Google+'da Paylaş