01 Şubat 2017 Çarşamba 22:11
Diriliş Ertuğrul Vasilyus Hayatı ve Hakkında Merak Edilenler Ne Zaman Yaşamış Nasıl Ölmüş
 TRT ekranlarının beğenilen dizisi Diriliş Ertuğrul yepyeni bölümleri ile ekranlara damgasını vurmaya devam ediyor. Diriliş Ertuğrul dizisinde beklenen transfer Geç de olsa geldi diziye tekfurun baş adamı Vasilis karakterini daha önce dizide Oral karakterine Hayat vereceği açıklanan ancak attan düşerek 3 ay tedavi gören Çağdaş Onur Öztürk canlandıracak.

Diriliş Ertuğrul Çağdaş Onur Öztürk 38 yaşında olan yakışıklı oyuncu Ege Üniversitesi peyzaj mimarlığında eğitimine devam ettirmektedir. Ardından Anadolu Üniversitesi Devlet konservatuarında Eğitim alan 2009 yılında Sakarya Fırat dizisinde rol alarak mesleğine devam eden Çağdaş Onur Öztürk Kuzey Güney ve yazın öyküsü gibi dizilerde de başrol oynamıştır. Son olarak ise kış güneşi dizisinde kendisine izleme fırsatı bulduğumuz oyuncu şimdilerde Diriliş Ertuğrul dizisinde Vasilyus karakterine hayat verecek.Vasilyus Çok acil bir tapınak şövalyesi olarak karşımıza çıkıyor.Tapınakçıların Ertuğrul'un başına bela ettiği bir adam olan bu karakter hain planlar ile Kayı obasını dağıtmak istiyor.

Vasilyus Ne Zaman Ölecek? Vasilyus  Öldü mü?

Vasilyus  karkateri 3. sezonun sonunda ölecek. Yani 2017 sezonu boyunca bizler ile olacak.

Vasilyus karakterine gelecek olursak Vasilyus çok adi bir tapınak şovalyesidir. Tapınakçıların Ertuğrul’un başına bela ettiği bir adamdır. Tek hedefi vardır hain planlar ile Kayı obasını dağıtmak

Son Güncelleme: 10.01.2017 21:15
Yorumlar

Google+'da Paylaş