11 Ocak 2017 Çarşamba 23:51
Diriliş Ertuğrul Bey ölecek mi 11 ocak 2017
 Çarşamba akşamlarının fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul’da heyecan devam ediyor. Tekfurun yanına giden Ertuğrul Bey ölüm ile burun buruna geliyor! 11 ocak Çarşamba günü diziye damga vuran sahne ile ilgili merak edilenler sizlerle!

 

Tekden Film’in yapımcılığını üstlenen Diriliş Ertuğrul dizisinde Ertuğrul Bey yine zorluklarla mücadele ediyor. Ölüm ile burun buruna gelen Ertuğrul Bey’in ölüp ölmediği ile ilgili bilgileri geldiği zaman paylaşacağız.

Son bölüm özeti:

Ural sinsi planlarına ara vermeden devam etmektedir. Son olarak Karakoncolos’u kullanarak Ertuğrul Bey’in altın madenine baskın yapar. Bunun ardından Ertuğrul son anda baskına yetişip Haçaturyan’ı kurtarır. Artık bütün deliller Ural’ı işaret etmektedir ve bu konuda Ertuğrul Bey’in tutumu da merak edilmektedir.

Ertuğrul Bey tarafından fethedilen Hanlı Pazar’da pazarın ticareti artık Müslümanca bir şekilde işlenmeye devam etmektedir. Etraftaki şer ocakları ise bu durumdan pek de memnun değildirler. Bu kişiler sinsi planlarla birlikte Ertuğrul Bey’in kurduğu bu yapıya çomak sokmak isteyeceklerdir.

Son Güncelleme: 11.01.2017 23:52
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Google+'da Paylaş