07 Aralık 2016 Çarşamba 21:39
Diriliş Ertuğrul Bamsı Beyrek boyu,kilosu,nereli?Nurettin Sönmez Hayatı ve oynadığı diziler-1
 TRT ekranlarının beğenilen dizisi Diriliş Ertuğrul yeni sezon bölümleri ile izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor.Her bölümünde Fırtınalar estiren heyecan dolu dakikaların yaşandığı tarihi dizi Diriliş Ertuğrul dizisinde senaryo kadar oyuncular da izleyiciden büyük beğeni kazanıyor. Diriliş Ertuğrul dizisi oyuncularından birisi de Bamsı karakterini canlandıran Nurettin Sönmez olmuştur.Nurettin Sönmez kimdir Kaç yaşında boyu kilosu hayatı ve biyografisi ile ilgili merak edilen defterler sayfamızda yer almaktadır.

TRT 1 dizisi olan Diriliş Ertuğrul dizisinde Bamsı Beyrek karakterini canlandıran Nurettin Sönmez hakkında çok fazla kişisel bilgi bulunmasa da oyundaki performansı ve sergilediği ata binmek kılıç kullanma gibi gerçeğe yakın performanslar herkesin dikkatini üzerine çekmeyi başarmıştır.


Diriliş Ertuğrul Bamsı Beyrek Kimdir?Nurettin Sönmez Hayatı ve oynadığı diziler

Nurettin Sönmez kimdir ?

1978 tarihinde dünyaya gelen 38 yaşındaki Nurettin Sönmez İstanbul Üniversitesi maden mühendisliği diyalog iletişim oyunculuk Okulu ve Yeditepe Üniversitesi tiyatro bölümü üzerinde eğitim görmüştür. 1.85 boyunda olan oyuncumuz 80 kilogram ağırlığındadır daha önce mavi kelebekler akşam güneşi kıvılcım sevgili Doktor Osmanlı Kıyam ve Osmanlı'da derin devlet gibi dizilerde sergilediği performans ile başarısını kanıtlamıştır.Vermiş olduğu bir röportajında maceraperest bir insan olduğunu söyleyen Nurettin Sönmez güzel konuşma spikerlik kursu almıştır. Nurettin Sönmez hayatını Normalde dağlarda ve Adalarda geçtiğini söylüyor doğayla iç içe yaşamayı seven oyuncunun ata binmek gibi Hobileri de yer alıyor ve tencerede sergilediği performansı ile bu konuda ne kadar Usta olduğunu görüyoruz.

Son Güncelleme: 29.11.2016 22:28
Yorumlar

Google+'da Paylaş