30 Kasım 2016 Çarşamba 09:06
Diriliş Ertuğrul Amanda( Elif Sümbül) Hayatı,Daha önce oynadığı diziler
 TRT ekranlarının beğenilen dizisi Diriliş Ertuğrul yeni sezon bölümleri ile izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor.Her bölümünde fırtınalar estiren heyecan dolu dakikaların yaşandığı tarihi dizi Diriliş Ertuğrul dizisinde senaryo kadar oyuncular da izleyiciden büyük beğeni kazanıyor. Diriliş Ertuğrul dizisi oyuncularından birisi de Amanda karakterini canlandıran Elif Sümbül sert oldu. Elif Sümbül Sert kimdir Nerelidir hayatı ve biyografisi ile ilgili merak edilen detaylı sayfamızda bulabilirsiniz.

Reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul dizisine yeni sezonda bir kadın oyuncu daha dahil oldu.Kendisini daha önce farklı yapılarda gördüğümüz Elif Sümbül sert yeni sezonda Diriliş Ertuğrul dizisine  dahil oldu başarılı oyuncu dizide Amanda karakteri ile karşımıza çıkıyor.

Elif Sümbül Sert kimdir ?

27 Şubat 1982 Balıkesir doğumlu olan başarılı oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi tiyatro bölümü başarı ile tamamladıktan sonra kariyerine Lise Defteri isimli dizili ile adım atmıştır.Daha sonra Aliye Emret Komutanım Şöhret Binbir Gece Asi Küçük Sırlar ve Çalıkuşu gibi önemli yapımlarda rol alarak başarı merdivenlerini hızla tırmanmıştır. Elif Sümbül sert son olarak Azim kahramanı Ayşe dizisinde karşımıza çıkmıştır şimdilerde kendisini Diriliş Ertuğrul dizisinde Aman ve karakteri ile izleme fırsatı buluyoruz .

Adı SoyadıElif Sümbül Sert

Yaşı                34  (27.03.1982)

Boyu               1.72 m

Kilosu              53 kg

Burcu              Balık

Göz Rengi       Yeşil

Eğitim              Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Ana Sanat Dalı

Sevgilisi           Yok

Doğum Yeri      Balıkesir

Son Güncelleme: 30.11.2016 09:09
Yorumlar

Google+'da Paylaş