19 Kasım 2016 Cumartesi 21:08
Deli Divane Yeni Bölümde Neler Olacak Ranvir ve Ragini Yollarda
Kanal 7 ekranlarının beğenierek izlenen dizisi Deli Divane (Bidaai) yeni bölümleri sabırsızlıkla bekleniyor.Heyecanın eksik olmadığı dizide  yeni bölümler sabırsızlıkla beklenirken dizinin senaryosu hakkında ipuçlarını sizler için sayfamızda yayınlıyoruz.

Deli Divane dizisinde Ranvir ve Ragini bilgi edinmek için yollara düşerken, izleyici heyecanla yeni bölümde neler olacağını merak ediyor.Her bölümünde heyecanlı gelişmelerin yaşandığı DEli Divane dizisinde sürükleyici senaryo reyting listelerinde üst sıralarda olmasına vesile oluyor.

Yeni bölümde neler olacak?

Deli Divane  dizisi yeni bölümünde Sadhana ve Alekh doktoru aramaya devam ediyor diğer yandan Ragini ve Ranvir büyük halayı bulmak için kolları sıvıyorlar.Ranvir bilgi edinmek için elinden geleni ardına koymazken büyük haladan öğrendiği bilgiler ile dünyası alt üst oluyor.Interjit'İn Ambika ile evleneceğini iddia eden büyük halanınbu karar aşamasında etkili ismin Vasudhara olduğunu söylemesi onu oldukça şaşırtır.

Bir yandan da Sadhana ve Alekh otopsi veren doktoru ararlar. Burada Vasundhara'yı gören Sadhana ve Alekh, yeni bölümde neler yapacak? Ambika ve Sadyen ise, Sadhana'nın bir sırrı olduğunu ve bir şeyler sakladığını düşünürler...

Ekranlara damgasını vuran dillere destan dizi Delidivane hüzünlü bir aşk hikayesi tadında  devam ederken bu hikayeyi yüreklerdeki bam teline dokunarak anlatmaktadır.Dİzi severler bu vazgeçilmez dizinin yankılarını sosyal medyada tartışmakta ve övgü yağdırmaktadırlar.

Angad Hasija, Parul Chauhan ve Sara Khan’ın aynı seti paylaştığı bu dizi, izleyenleri adeta büyülüyor. 7'den 70'e herkesi etkisi altına alan dizinin, çok sayıda hayran kitlesi  var. Türkiye'de son yıllarda iyice ön plana çıkan hint dizileri, izleyenleri ekrana bağlıyor...

Son Güncelleme: 19.11.2016 21:39
Yorumlar

Google+'da Paylaş